وب سایت آرایشگاه زنانه: ۱۰ نکته ای که قبل از راه اندازی باید داشته باشد.

وب سایت آرایشگاه زنانه

سلام خانم رییس، قبل از شروع خواندن این مقاله درباره وب سایت آرایشگاه زنانه حتما این ویدیو را مشاهده کنید:

تابحال به این فکر کرده اید که برای خود وب سایت آرایشگاه زنانه راه اندازی کنید؟ آیا برای این که آرایشگاه و سالن زیبایی شما، یک وب سایت داشته باشد دچار سردرگمی هستید؟ همانطور که می دانید داشتن وب سایت برای تمامی کسب و کارها، اعتبار بسیار زیادی به حساب می آید. در بازاریابی اینترنتی، وب سایت اولین و مهم ترین قدم برای بسیار از کسب و کارهاست.

قبل از این که وب سایت آرایشگاه زنانه خود را راه‌ اندازی کنید، حتما این لیست را بررسی کنید تا به این ترتیب هم یک وب سایت آرایشگاه زنانه زیبا داشته باشید، و همچنین طرفدارن زیادی برای سالن خود پیدا کنید.

۱۰ مورد از مهم‌ترین نکته ها برای داشتن یک وب سایت آرایشگاه زنانه عالی

باید سرعت وب سایت شما زیاد باشد و روی موبایل نیز باز شود.

بسیار مهم است که وب سایت آرایشگاه زنانه شما در کمتر از ۳ ثانیه باز شود. ممکن اس که فکر کنید حالا اگر ۴ ثانیه باشد مگر چه می شود،  ولی حتی همین یک ثانیه بیشتر ممکن است باعث شود ۵۰ درصد از افراد از منتظر ماندن و دیدن آن صرف نظر کنند. پس، از گداشتن تصاویر بزرگ و فیلم‌ های سنگین در آن خودداری کنید تا وب سایت شما سریع باز شود. همچنین از آنجایی که اکثر بازدید کنندگان وب سایت شما خانم ها هستند و بیش از نیمی از آن ها از موبایل برای  بازدید وب سایت استفاده می کنند، حتماً باید وب سایت شما روی تلفن همراه نیز به سرعت و بدون نقص یا تکه تکه شدن تصاویر و متون باز شود.

تا می ‌توانید آدرس ایمیل جمع کنید.

بیش از ۸۰ درصد مردمی که وب سایت سالن شما را می‌بینند، بدون ان که دوباره راه ارتباطی با آن ها پیدا کنید یا آن ها بتوانند از شما پیام هایی داشته باشند، برای همیشه از سایت شما خارج می‌ شوند. هیچ تعامل دیگری نیز برقرار نخواهد شد. اما قرار نیست همیشه چنین سرنوشتی در انتظار بازدید از سایت شما باشد! یک افزونه از نوع popup به وب سایت آرایشگاه زنانه خود اضافه کنید که افراد را به پیوستن به باشگاه زیبایی شما و در نتیجه برخورداری از تخفیف و پیشنهاد های ویژه دعوت می ‌کند. در این افزونه از آنها بخواهید آدرس ایمیل خود را وارد کنند و به این ترتیب قادر خواهید بود با آنها از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید. بسیار سریع آنها به مشتریان وفادار شما تبدیل می‌ شوند.

دسترسی به آرایشگاه خود را بسیار بسیار ساده کنید.

آیا در وب سایت آرایشگاه زنانه شما، رزرو آنلاین امکان ‌پذیر است، یا این که ترجیح می ‌دهید مشتری ها با آرایشگاه شما تماس تلفنی بگیرند؟ هر کدام را که انتخاب کنید باید اطلاعات تماس خود را در وسط و مرکز صفحه اصلی وب سایت باشد.

  • حتماً شماره تلفنتان را بزرگ و قابل کلیک (در نسخه ویژه تلفن همراه) بنویسید.
  • آدرس و روش رسیدن به محل (نقشه) را حتماً نشان دهید.
  • اصلی ‌ترین دکمه یا لینک در صفحه اصلی سایت شما باید «رزرو وقت» باشد.

هر صفحه باید یک «فراخوان برای اقدام» شفاف و واضح داشته باشد.

فراخوان برای اقدام چیست؟ یک دعوت از بازدیدکنندگان وب سایت آرایشگاه زنانه شما برای انجام کاری! این اقدام کاری است که شما برای هر صفحه از سایت خود به‌عنوان وظیفه اصلی در نظر می ‌گیرید. هر یک از صفحات سایت شما باید فعالیتی اصلی برای انجام داشته باشند. معمولاً این فعالیت‌ها به شکل یک دکمه بزرگ، لینک یا تصویر دیده می‌شوند. اگر صفحه مورد نظر، صفحه اول سایت باشد چطور؟ رزرو وقت مراجعه آن اقدام اصلی است. اگر صفحه خدمات باشد چه؟ تصاویر کارها و خدماتی که ارائه می‌دهید. اگر صفحه مربوطه، صفحه تماس باشد؟ دکمه یا لینکی برای ارتباط با سالن شما.

لطفاً از تصاویر وب سایت‌های عکس و تصویر استفاده نکنید.

این تصاویر را می ‌توان به سادگی در اینترنت یافت و در آنها معمولاً زنانی بی ‌نقص با آرایشی کامل دیده می‌شوند. لطفاً آنها را در وب سایت آرایشگاه زنانه خود استفاده نکنید! مردم همواره در معرض تماشای چنین تصاویری هستند و چشمان آن ها به اینچنین عکس ها عادت کرده است. تصاویری که کمترین شباهت را با واقعیت زندگی آنها دارند! در عوض از تصاویری استفاده کنید که در آنها کارکنان سالن شما و مشتری‌های واقعی‌تان حضور دارند – کافی‌ ست نورپردازی محیط سالن شما خوب باشد و عکس ‌ها هم مات نیفتند.

نظرات مشتری‌ها را لحاظ کنید.

اگر نظرات مشتریان خود را از اینستاگرام و تلگرام جمع می ‌کرده ‌اید، در واقع معدن طلا دارید! معدنی از محتواهای قیمتی که باید در وب سایت آرایشگاه زنانه خود استفاده کنید. یک صفحه با نام نظرات مشتریان در سایت خود داشته باشید و بهترین نظرات آنها را در آن بنویسید. این صفحه یک مدرک و سند اجتماعی برای کیفیت کار و سالن شما است و تعجبی ندارد که مشتری ‌های جدیدی نیز به آن جذب شوند.

مزایای آرایشگاه خود را به فروش بگذارید، نه ویژگی‌های آن  را.

تفاوت میان این دو جمله چیست؟ «کراتینه کردن روشی است که موهای شما را با افزودن پروتئین به آنها همراه با حرارت، نرم و لطیف می‌کند» و «موهای خود را در سالن ما کراتینه کنید. آنها را برای مدت طولانی قوی و ابریشمی نمایید».

انتخاب کلمات، انتخاب تأثیر صحبت است. شما می ‌توانید به سادگی به جای اینکه درباره ویژگی‌ های کلی یکی از محصولات یا خدمات خود در وب سایت آرایشگاه زنانه اطلاع ‌رسانی کنید، آن را طوری بیان کنید که بر مزایا و آنچه که علاوه بر خصوصیت‌ های معمولی نصیب مشتری می‌شود، تأکید شود.

برند خود را متفاوت نمایید.

برند سالن آرایش و زیبایی شما تنها لوگوی آن نیست. رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر، سبک و شیوه نوشتن درباره آن نیز شامل این برند می ‌شوند. اطمینان حاصل کنید که تمام این ویژگی‌ ها در وب سایت آرایشگاه زنانه شما دیده می ‌شوند. یک پالت رنگی انتخاب کنید و از روشن ‌ترین رنگ‌ ها برای دکمه ‌های وب سایت خود استفاده نمایید. یک پله تیره‌ تر از آنها را نیز به‌عنوان رنگ تیترها انتخاب کنید. دو فونت را که در تضاد با هم باشند انتخاب کنید و آنها را در نوشته‌ ها به‌کار ببرید. در آینده مقاله های بیشتری در این زمینه قرار می دهیم.

خود را معرفی کنید.

خدمات عالی برای مشتریان، و کارکنانی خونگرم و صبور که کمک می ‌کنند حس کنید در خانه هستید، باعث می‌شوند یک سالن آرایش و زیبایی بسیار شاخص شود. برای بازدید کنندگان وب سایت آرایشگاه زنانه شما که هنوز مشتری نشده و به سالن شما نیامده ‌اند، همیشه می خواهند بدانند آیا سالن شما ویژگی‌های گفته شده را دارد یا نه. یک صفحه «درباره ما» در وب سایت حتما داشته باشید و در آن از تصاویر کارکنان آرایشگاه خود و حتی در صورت امکان ویدئوهای کوچکی که شامل معرفی آنها و سالن شما شود استفاده نمایید.

سادگی معمولاً بهترین است.

تمام پیشنهادهایی که تا این جا دریافت کردید کمک می‌کنند تا یک وب سایت خوب برای سالن خود داشته باشید که بازدید کنندگانش را به مشتری‌ های خود تبدیل می‌ کند. اما داشتن مطالب بیش از حد در وب سایت، اتفاقی است که به سادگی ممکن است بیفتد. صفحات کمتر با متن کمتر معمولاً بهترین وب سایت را نتیجه می‌دهد. چشم و ذهن بازدید کننده را با صفحات طولانی که پایان ندارند و چندین و چند منو دارای گزینه‌های مختلف، اشباع نکنید. ساده بودن همیشه خوب است!

در مقاله وب سایت سالن زیبایی خود را با این ۳ راه به ماشین پولسازی تبدیل کنید، سه روش کارآمد را برای وب سایت سالن زیبایی شما توضیح داده ایم، که بعد از این مقاله می تواند در سرعت رشد وب سایت شما موثر باشد.

در پایان بدانید که داشتن وب سایت آرایشگاه زنانه برای کسب و کار شما، می تواند سکوی پرتابی برای افزایش مشتری و در نهایت درآمد بیشتر می شود. منتظر پست های ما در اینده باشید. خوشحالیم در کنار ما هستید.

به پیشنهادهای بیشتر برای جهش بازدید در بازاریابی اینستاگرام سالن زیبایی نیاز دارید؟

کتابچه الکترونیکی « سالن های زیبایی مطرح در اینستاگرام موفق می شوند » را دانلود کنید. نگاهی بیاندازید به هفت سالن زیبایی و آرایشی برتر که کار پیدا کردن مشتری های جدید در اینستاگرام و بالا بردن تعداد دنبال کنندگانشان را به طور عالی پیش می برند.

ورود به وبلاگ hiladyboss

دانلود PDF کامل مقاله:

هر سوالی درباره این مقاله دارید همین پایین کامنت کنید تا در اسرع وقت پاسخ را دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *