وب سایت سالن زیبایی خود را با این ۳ راه به ماشین پولسازی تبدیل کنید

وب سایت سالن زیبایی خود را به ماشین پول سازی تبدیل کنید

وب سایت سالن زیبایی خود را با این ۳ راه به ماشین پولسازی تبدیل کنید.

سلام خانم رییس ، وب سایت سالن زیبایی مانند بخش مراجعین در سالن زیبایی شماست. چه خوب می شود اگر لابی عالی و کارکنانی بی نظیر داشته باشید و سالن شما معروف به بهترین کیفیت و دقت در تمام شهر باشد. اما اگر به نظر نرسد که خدمات مناسبی دارید، شک نکنید که حتماً در مورد سالن شما مورد بد قضاوت می کنند و قطعاً مشتری های خود را از دست خواهید داد. پس همیشه حفظ ظاهر لابی را در اولویت کاری خود قرار می دهید. همین مساله درباره وب سایت سالن زیبایی شما نیز صادق است.

می دانم که وب سایت سالن زیبایی شما هم  یکی از آن مواردی است که همیشه به خود می گویید «بالاخره یک روز درستش می کنم»، زیرا هر کاری در وب سایت سالن زیبایی شما بسیار وقت گیر است. اما مطمئن باشید که قرار نیست که تبدیل وب سایت سالن زیبایی شما به ماشین پول سازی وقت زیادی از شما بگیرد. زیرا که همیشه راه های هوشمندانه تری برای انجام کارها وجود دارد که ما در وبلاگ Hiladyboss به شما آموزش می دهیم.

در ادامه سه روش کارآمد را برای وب سایت سالن زیبایی شما توضیح می دهیم. روش هایی که مثل جرقه عمل می کنند تا سالن شما شلوغ تر شود.

۱. تمام رنگ ها و فونت های  وب سایت سالن زیبایی شما باید با برندتان تطبیق داشته باشند.

چرا این مسئله اهمیت دارد:

زیرا بازدیدکنندگان وب سایت سالن زیبایی شما همانند مشتریان تان ، ارتباطی بسیار قوی با رنگ ها برقرار می کنند. در حقیقت ۸۵٪ از افراد می گویند که یکی از عوامل اصلی مؤثر بر تصمیم آنها درباره خرید کردن یا خرید نکردن، رنگ است. وب سایت سالن زیبایی شما هم باید برندی قوی را به نمایش بگذارد. همچین رنگ دکمه ها و متن ها باید با برند شما هماهنگ باشند.

به نمونه زیر نگاه کنید تا ببینید چطور تیفانی از رنگ های آبی و سیاه که امضای برندش هستند در  وب سایت سالن زیبایی خود استفاده می کند. رنگ هایی که شاید در نگاه اول بدون این که آن ها را در کنار هم قرار دهیم، بنظر رنگ های جالبی نمی آیند! اما همانطور که می بینید نتیجه بسیار جالب و متفاوت شده است.

مشابه همین موضوع را برای فونت ها نیز باید در نظر بگیرید. برای برندتان باید ۲ یا ۳ فونت را انتخاب کنید که نمایانگر هویت و شخصیت سالن زیبایی شما باشد. فقط از همین فونت ها در وب سایت سالن زیبایی تان استفاده کنید طوری که در مرکز توجه مخاطبین به چشم بخورند.

چطور این کار را بکنید

اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که رنگ ها و فونت های برندتان چه باشند، از راهنمای ما برای برندسازی سالن های زیبایی استفاده کنید که به زودی در همین وب سایت منتشر می شود. سپس قوی ترین رنگ هایی که می توانید را در  وبسایت سالن زیبایی خود قرار دهید و دکمه های آن را به همین رنگ ها درآورید. دومین رنگ قوی را نیز می توانید برای ایجاد تمرکز و برای تأکید استفاده کنید (مثلاً به عنوان رنگ زمینه یا عنوان).

۲. اگر ترجیح می دهید رزرو وقت به صورت تلفنی انجام شود، کاری کنید که شماره تلفن تان در  وب سایت سالن زیبایی شما قابل کلیک باشد.

چرا این مسئله اهمیت دارد:

بیش از ۶۰ درصد از جستجوهای گوگل در حال حاضر از طریق گوشی های هوشمند انجام می شوند. به همین دلیل شانس اینکه افراد بازدیدکننده از وب سایت سالن زیبایی شما علاقمند شوند که همان جا یک وقت مراجعه رزرو کنند بسیار بالا است. پس حتماً باید ترتیبی دهید که مراجعین شما صرفاً یک کلیک کرده و برای رزرو وقت آرایش ، تماس بگیرند. و در نتیجه مراجعه کننده های بسیاری فقط از همین راه بدست می آورید. فقط کافی است دکمه تماس با شما در دسترس بازدیدکنندگان و جلوی چشم آنها باشد. درست مثل آنچه که در سالن زیبایی Bliss در  وبسایت سالن زیبایی خود ایجاد کرده است:

وب سایت سالن زیبایی

چطور این کار را بکنید:

حتماً باید شماره تماس به شکلی در وب سایت سالن زیبایی نوشته شده باشد که قابل تشخیص بوده و بتوان بر شماره آن کلیک کرد. همچنین باید محل کلیک جذاب به نظر برسد تا بازدیدکنندگان ترغیب شوند که کلیک کردن کنند. در اسرع وقت از طراح وب سایت سالن زیبایی خود بخواهید که این کار را برایتان انجام دهد (که البته کار بسیار ساده ای است).

۳. در  وبسایت سالن زیبایی خود پیشنهاد دهید که آدرس ایمیل خود را در اختیارتان قرار دهند.

چرا این مسئله اهمیت دارد:

برای اکثر افرادی که  وبسایت سالن زیبایی شما را می بینند، اول به گشت و گذار در آن می پردازند و به صفحه های دیگر وارد می شوند. سپس وبسایت سالن زیبایی شما بیرون می آیند، بدون اینکه دیگر بتوانید با آنها ارتباطی حاصل کنید. اما می توانید تضمین نمایید که حفظ با بازدیدکنندگان از وبسایت سالن زیبایی تان را حفظ کرده و آنها را به مرور به مشتری های واقعی خود تبدیل خواهید نمود، به این شرط که آدرس ایمیل آنها را بگیرید. به نمونه زیر نگاه کنید تا ببینید چطور فروشگاه Top Shop مزایای بی شمار خود در صورت ثبت آدرس ایمیل را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

وب سایت سالن زیبایی

چطور این کار را بکنید:

یک پیشنهاد تخفیف یا پیشنهاد ویژه را انتخاب نمایید که بازدیدکنندگان به سختی می توانند از آن صرفنظر کنند. (حتی اگر تنها یک تخفیف ۱۰ درصدی برای روز مادر باشد). سپس در صفحه  وبسایت سالن زیبایی خودتان یک پاپ آپ برای دریافت ایمیل ایجاد نمایید. حالا می توانید به کمک ایمیل های جمع آوری شده در آینده یک برنامه بازاریابی ایمیلی برای سالن زیبایی خود ترتیب دهید و در آن پیشنهادات خاص و تخفیفات دوره ای را به بازدیدکننده ارسال نمایید تا مشتریان بیشتری کسب کنید. 

این سه شیوه که در بالا ذکر شد، تنها چند دقیقه وقتتان را می گیرند، اما تضمینی برای اینکه وبسایت سالن زیبایی شما بسیار زیباتر و اثرگذارتر شود، به شمار می روند.

حال وقت آن رسیده که سراغ  وبسایت سالن زیبایی خود رفته و آن را به یک سایت درخشان تبدیل کنید!

هر سوالی در زمینه این مقاله دارید همین زیر کامنت کنید

تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

2 در مورد “وب سایت سالن زیبایی خود را با این ۳ راه به ماشین پولسازی تبدیل کنید”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *