به HiLadyBoss خوش آمدید!

خوش آمدید به hiladyboss

یادداشتی از بنیانگذاران Hiladyboss

بسیار خوشحالم که وبلاگ HiLadyBoss را می‌ خوانید. وبلاگ آموزش بازاریابی و جذب مشتری برای کسب و کارها و سالن های زیبایی است.

در تمام زندگی حرفه ای خودم، بازاریاب بوده ام. حالا کسب و کار جدیدم راهی است برای اینکه تمام تجربیاتم را به‌صورت یک بسته کاربردی برای کمک به کسب و کارهای کوچک در اختیار بگذارم. اینترنت و شبکه های اجتماعی در تمام قسمت ‌های زندگی ما وارد شده است.

کسب و کارهای سنتی «به شیوه آبا و اجداد»، در گذشته مشتری های پر و پا قرصی هم داشته ‌اند. اما حالا اینترنت و شبکه های اجتماعی برای آن کسب و کارها یک ریسک عظیم برای آنها محسوب می‌شود.

وقتی مشتری‌های کم ‌طاقتی دارید که روبه‌رویتان نشسته و منتظرند، دیگر چه کسی می‌تواند برای پست گذاشتن در اینستاگرام وقت بگذارد؟ می دانم و خودم نیز در چنین موقعیتی قرار داشته ‌ام.

اما لزومی ندارد دیجیتال شدن کسب و کار، چنین آشفتگی ‌ای را به بار آورد.

این بخش از وبسایت، جایی است که موسسه HiLadyBoss مطالب کاربردی و ۱۰۰% رایگانش را در اختیارتان قرار می ‌دهد تا شما را در میان حساب و کتاب ‌ها و پیچیدگی ‌هایی که اقتضای بازاریابی دیجیتال و بازاریابی آنلاین هستند، راهنمایی کند.

به زودی شما را دوباره خواهیم دید! و باز هم از اینکه ما را می‌ خوانید سپاسگزارم!

آنچه که در وبلاگ HiLadyBoss می آموزید

شامل ترفندهایی است که به کمک آن می توانید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید و روز به روز کارمزد خود را افزایش دهید. بعلاوه اینکه در این وبلاگ می آموزید چطور یک کسب و کار زیبایی پررونق و پایدار بسازید و مشتریان وفاداری داشته باشید.

ما در موسسه Hiladyboss هر روز تلاش می کنیم تا برای شما مطالب بهتری را از سراسر وب جمع آوری کنیم و در اختیار شما قرار دهیم. هم چنین در حال تدوین کتابچه های الکترونیکی هستیم که در آن رموز موفقیت بهترین سالن داران و میکاپ آرتیست ها گفته شده است.

راضیه میرزایی ، هم بنیانگذار HiLadyBoss

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

نظرات و پیشنهادات خود را در پایین این پست کامنت بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *