مدیریت شبکه‌های اجتماعی

تعداد دنبال‌کنندگان و لایک‌های خود را افزایش دهید و در نهایت مشتریان خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی افزایش دهید.

کار در شبکه‌های اجتماعی را آغاز کنید.

سئو و طراحی وب سایت

تیم سئو و طراحی سایت ما وبسایتی زیبا برای سالن زیبایی‌تان طراحی می‌کند که شما را در صدر بازدیدهای گوگل قرار خواهد داد.

وبسایت رؤیاهایتان را به‌دست آورید

برندسازی و امور گرافیکی سالن زیبایی

کارگروهی بی‌مانند تیم طراحی ما با شما برند بی‌نظیر سالن شما از طریق طراحی لوگو، بسته‌های دارای مارک و هماهنگ (برند شده)، امور گرافیکی شبکه‌های اجتماعی و دیگر روش‌ها را نشان خواهد داد.

یک بسته برندسازی برای سالن زیبایی‌تان بگیرید.

درباره خدمات ما بیشتر بدانید

ما چه می‌کنیم؟

از این حقیقت آگاه هستید که چقدر مهم است شبکه‌های اجتماعی خود را به روز و در تعامل با مخاطبانشان نگاه دارید، اما زمان شما در طی روز، ممکن است کافی نباشد. ما نیز این را می‌دانیم.

برای اینکه کمک کنیم صفحات خود در فیسبوک، اینستاگرام و تویتر را مدیریت نمایید، تیم ما هر هفته تصاویری از کار، سالن و غیره را از شما دریافت کرده (مثلاً عکس‌های قبل و بعد کارهای انجام شده روی مو و چهره، تصاویری از کارکنان و فضای داخلی سالن) و آنها را روزانه و همراه با ویرایش‌های مناسب در عکس‌ها، همراه هشتگ‌ها و لینک‌ها و زمانبندی مناسب بارگذاری خواهیم نمود.

ما همچنین از ایده‌های خلاقانه خود استفاده می‌کنیم تا مسابقات، تصاویر و استوری‌های هیجان‌انگیز که دنبال‌کنندگانتان دوست دارند استفاده کنیم. نتایج را رصد می‌کنیم (دنبال‌کنندگان، تعداد لایک، تعداد کلیک و غیره) و آنها را در پایان هر ماه به شما ارائه می‌دهیم تا پیشرفت کار خود را ببینید.

البته شما می‌خواهید اولین گزینه ارائه شده به کسی که «سالن زیبایی در شهر شما» را جستجو می‌کند باشید. و به شما کمک می‌کنیم تا به این هدف برسید!

متخصصین سئوی ما یک مرور عمیق بر وبسایت شما خواهند داشت تا ببینند چه قسمت‌هایی را باید برای بهبود آن از نظر سئو تغییر دهند، سپس برنامه‌ای برای شما تنظیم می‌کنند تا به‌صورت مستمر در بالاترین بازدید قرار بگیرید. این برنامه شامل تحلیل کلیدواژه‌‌ها، برنامه‌های لینک‌سازی، ایجاد محتوا، و بهینه‌سازی همیشگی وبسایت خواهند بود.

سئو طی طراحی مجدد وبسایت باز هم دستکاری خواهد شد، زیرا می‌خواهیم این اطمینان را ایجاد کنیم که به محض ورود بازدیدکنندگان از سایت شما، به مشتریانی که پول پرداخت خواهند کرد تبدیل می‌شوند.

سه سال پیش، وقتی اولین بار وبسایت خود را ساختید آن را بسیار دوست داشتید. اما از آن زمان سبک کار شما قدیمی شده و تصاویر کارکنان، سالن و نمونه کارها نیز دیگر جذاب نیستند و مدت‌ها است که تجدید نشده‌اند. ما از این موضوع خبر داریم!

در کنار اینکه به سایت شما یه طرح تازه می‌دهیم، آن را از نظر سئو، نمونه‌کارها، پست‌های وبلاگ و پیشنهادهای ویژه به روز نگه می‌داریم.

سئو، بازاریابی محتوا، و اعضای تیم طراحی ما با کارکنان شما همکاری می‌کنند تا سایت شما را صد در صد سر حال و بهینه نگاه دارند.

یکی دیگر از چیزهایی که «باید» انجام دهید اما ماه‌ها می‌گذرند و همچنان هیچکس هیچ ایمیلی از شما دریافت نکرده است.

معمولاً ایمیل را در رأس فعالیت‌های بازاریابی در نظر می‌گیرند و بازگشت سرمایه آن در صورتی که به درستی انجام گیرد، بیشت از ۳۰۰۰ درصد است.

تیم‌های متخصصین طراحی و بازاریابی محتوای ما با شما همکاری می‌کنند تا به خوبی دریابند چه چیزهای جدید و هیجان‌انگیزی در سالن زیبایی‌تان وجوددارند و آنها را در ایمیل‌ها بگنجانند تا سایتتان کلیک‌های بیشتری بخورد و رزرو بیشتری داشته باشید. همچنین با شما کار می‌کنیم تا آدرس ایمیل‌های بیشتری از سایت سالن زیبایی و دیگر سایت‌های آنلاین جمع‌آوری نمایید.

آیا برند سالن شما به خوبی بیان می‌کند چه کسی هستید و می‌خواهید چه هویتی داشته باشید؟

تیم طراحی گرافیک ما در خلق یک برند زیبا برای صنایع بهداشتی و آرایشی تخصص دارد. فرقی نمی‌کند که یک لوگو جدید بخواهید یا یک بسته برندسازی که بسیار شاخص است،‌ امور گرافیکی اینستاگرامتان منظورتان باشد یا چیزهای چاپی‌ای که برای سالن خود نیاز دارید؛ ما کسب و کار شما را به جلوه‌گاهی از هنر و زیبایی تبدیل می‌کنیم.